iekraušana

Kreatīvā komanda


Carmen Pavlovic

Producente

Karmena ir mācījusies Melburnā, un ieguvusi bakalaura grādu mākslā un maģistra grādu biznesa vadībā. Deviņdesmitajos gados Karmenas karjera attīstījās dažādās teātra kompānijās, piemēram, The Really Useful Company, kur Karmena bija izpildproducente. 2001. gadā Karmena pārcēlās uz Londonu, un uzņēmās izpildproducentes lomu Clear Channel Entertainment. Vēlāk viņa kļuva par Starptautiskā producēšanas departamenta direktori Stage Entertainment, un atbildēja par jaunu auditoriju piesaistīšanu (ieskaitot Krieviju, Itāliju un Franciju), licencēja un programmēja 25 teātrus visā Eiropā, un pārraudzīja visus producēšanas darbus Apvienotajā Karalistē, Vācijā, Holandē, Francijā, Itālijā, Spānijā un Krievijā.

Kompānijā Stage Entertainment Karmena darbojās arī kā Dirty Dancing Eiropas pirmizrādes izpildproducente Vācija, pēc tam sekoja Holande, tādu mūziklu producēšana krievu valodā, kā Cats un Mamma Mia! (pirmie beztermiņa mūzikli Maskavā), Wicked producēšana vācu valodā; The Producers producēšana spāņu valodā; Sam Mendes’ Cabaret producēšana franču valodā prestižajā Folies Bergere un The Lion King producēšana Mogodor teātrī Parīzē.

2008. gadā Karmena atgriezās Austrālijā, lai uzņemtos izpilddirektores un valdes locekles amatus Global Creatures, un, kopš tā laika ir plaši paplašinājusi organizāciju un producēšanas jomu. Kompānijā Global Creatures Karmena nodarbojas ar tādu darbu producēšanu, kā “Pastaiga ar dinozauriem – Arēnas šovs”, How To Train Your Dragon Live Spectacular, King Kong, Strictly Ballroom The Musical, Muriel’s Wedding The Musical and Moulin Rouge.

« ATPAKAĻ