iekraušana

Kreatīvā komanda


Gerry Ryan

Producents

Garijs ir Melburnā dzīvojošs uzņēmējs un vadošais direktors ar dažādām uzņēmējdarbības interesēm Austrālijā un ārpus tās robežām. Šīs intereses ietver ražošanu, nekustamo īpašumu, izklaides jomu, atpūtas un tūrisma industrijas. Garijs ir Global Creatures priekšsēdētājs, kuram pieder daļa no Creature Technology Company, kas rada “Pastaiga ar dinozauriem – Arēnas šovs”.

Garija milzīgā pārliecība par šova potenciālu un viņa neatņemamais finansiālais atbalsts ļāva atzītām un talantīgām mākslinieku, dizaineru, inženieru, leļļu vadītāju un tehniķu komandām izstrādāt radīšanas procesu Melburnā.

Garijs jūtas privileģēts, jo var strādāt kopā ar šo komandu, lai nodrošinātu jaunu pasaules klases izklaides formu vispasaules skatuvēm, un viņš ir ļoti lepns par to, ka šovs turpina pārsteigt un priecēt auditoriju jebkur, kur tas tiek rādīts. 1999. gadā Garijam piešķīra Austrālijas Goda biedra statusu par viņa ieguldījumu valsts ražošanas, atpūtas, sporta un tūrisma industrijās. Pateicoties savai vīzijai, virzītājspēkam un uzņēmējdarbībai, Garijs turpina sniegt vērtīgu ieguldījumu plašākā sabiedrībā.

« ATPAKAĻ