iekraušana

Kreatīvā komanda


James Brett

Komponists

Pēdējos dažos gados Džeims Seimūrs Bretts ir piedalījies vairākos starptautiskajos talantu vērtēšanas projektos dažādos žanros un medijos.

Viņa stils variē no augstas klases orķestra darbiem kā “Batman Live”, “Walking With Dinosaurs” & “Planet 51”, līdz mazākiem darbiem kā “L'Histoire De Nos Petites Morts”, “Outpost”, un “The Life And Death Of Peter Sellers”. Papildus filmu projektiem Džeims ir guvis panākumus Network TV ar divām kulta drāmas “HEX” sezonām Sky 1 kanālam un “Crusoe” NBC kanālam. Savas karjeras pirmsākumos viņam palaimējās strādāt ar Maiklu Kamenu pie tādiem projektiem kā Band Of Brothers” un “From The Earth To The Moon”.

Pavisam nesen Džeims pabeidza darbu pie tādiem projektiem kā Maikla Nevela The Guernsey Literary and Potato Peel Societ un The Promise, kurā spēlē Oskars Īzaks un Šarlote Le Bona. Šobrīd Džeims piedalās ģimenes animācijā “Here Comes The Grump” un arēnas šovā

“Fast and Furious Live”.

Džeims ir sadarbojies ar Rolandu Emmeriku, veidojot filmas “White House Down”, “2012”, “10 000 BC”, un ar Stefanu Friarsu “Lay The Favourite”, kurā izmantoja amerikāņu stila roka, blūza un folkmūzikas žanrus.

Viņš arī uzraudzīja un filmēja “Queen's Diamond Jubilee Celebrations” kopā ar BBC, strādājot ar tādiem māksliniekiem kā Eltons Džons, Pols Makartnijs, Enija Lenoksa un Stīvijs Vonders. Viņš ir strādājis pie orķestru aranžējumiem operas dziedātājiem Renē Flemingai un Alfijam Boe ar materiālu, kas nācis no West Side Story, Puccini's Madame Butterfly un Eduardo di Capua.

« ATPAKAĻ