iekraušana

Kreatīvā komanda


Jill Bryant

Radīšanas producente

Džila Braiente uzsāka savu karjeru Anglijas komerciālajā televīzijā. 25 gadu vecumā viņa bija jaunākā dibinātāja pirmajam un neaprakstāmi veiksmīgajam ITV Telethon – divdesmit septiņas stundas garajai tiešraidei, kas aizsāka viņas pieķeršanos “lieliem, nekad iepriekš nemēģinātiem” projektiem!

1989. gadā Džila pievienojās Britu Apraides Korporācijas (BBC) komerciālai daļai Sidnejā, Austrālijā. Viņa kļuva par marketinga direktori, kas atbildēja par lielu ģimenēm paredzētu zīmolu, piemēram Teletubbies un Tweenies, raidīšanu un attīstīšanu, reklamējot DVD, grāmatas un dzīvās uzstāšanās visā Āzijas Klusā okeāna reģionā.

2005. gadā Viljams Mejs, Malkolms Kuks un Garijs Raiens pierunāja viņu pamest BBC, un vadīt “Pastaiga ar dinozauriem – Arēnas šova” komandu, uzņemoties galvenās izpilddirektores pienākumus. Viņai nebija šaubu! Šis bija lielākais projekts, kas piedāvāts, patiesībā, neviens cits kā Džila izjuta tādu pacilātību, kamēr vēl strādāja BBC. Kopā ar Malkolmu un Viljamu, Džila izveidoja augstākās klases radošo komandu Melburnā, un saņēma BBC sākotnējā “Pastaiga ar dinozauriem” seriāla producenta Tima Heinsa piekrišanu un atbalstu, lai realizētu šo milzīgo projektu dzīvē.

Pēc vairākiem lieliskiem un izaicinošiem izstrādes gadiem, šovs devās tūrē pa visu Austrāliju, un tie bija tūlītēji panākumi visas vecuma auditorijas grupas – izrāde bija tik laba, ka to varēja rādīt uz visām pasaules skatuvēm.

« ATPAKAĻ