iekraušana

Kreatīvā komanda


Scott Farris

Direktors

Viņa darbi ietver Bettas Midleres Showgirl Must Go On at Caesars Palace, Véronic – Voices at Bally’s, Viljama Šatnera One-Man Show Shatner’s World on Broadway, Light Falls Starring Brian Greene, par pasaulē atzītu teorētisko fiziķi Pasaules Zinātnes Festivālā Ņujorkā, un daudzus koncertus Ņujorkas prestižajā Lyrics & Lyricists 1992. gadā. Viņš ir apceļojis sešus kontinentus, lai rādītu vairāk kā 20 mūziklus Chicago gandrīz divpadsmit valodās.

Vēl viens milzīgs šovs ir “Dinozauri savvaļā”, kas šobrīd devusies tūrē pa Apvienoto Karalisti, amerikāņu Apassionata, EFX! ražojums MGM Grand Lasvegasā, Džordža Lukasa Super Live Adventure, šovs, kas tiek izrādīts Japānā, un kļuva par oriģinālās producēšanas komandas daļu, kas radīja fantastisko Siegfried & Roy Mirage viesnīcā. Viņš ir paveicis milzīgu darbu kā šova “ārsts”, un ir bijis Cirque du Soleil vadošais konsultants.

Skots aizsāka savu karjeru kā aktieris, kas piedalījās mūziklos un reklāmās, vēlāk pārņēma skatuves vadību, kur strādāja kopā ar dažiem Brodvejas labākajiem režisoriem, veidojot Cats, Les Miserables, City of Angels, Cabaret, Ain’t Misbehavin’, Children of a Lesser God, They’re Playing Our Song, Grease, Busker Alley and Whistle Down the Wind, un citus. Šobrīd viņš ir teātra asociētais profesors Dienvidu Kalifornijas Universitātē, Dramatiskās mākslas skolā Losandželosā, Kalifornijā.

Apmeklējiet www.scottfarisdirector.com.

« ATPAKAĻ