iekraušana

Kreatīvā komanda


Sonny Tilders

Radījumu dizainers

Sonija karjera ilgst jau 25 gadus, viņš ir izstrādājis un veidojis radījumus un jaunatklājumus, modeļus un speciālos efektus filmu un teātra industrijām. Viņa darbu var redzēt ASV kino filmās Peter Pan, Ghostrider, The Chronicles of Narnia un Star Wars - The Revenge of the Sith. Televīzijā viņš ir veidojis vairākas sezonas ASV zinātniskajam seriālam “Farscape”, kur darbojās kā vadošais animatorikas inženieris, un strādājis teātrī, veidojot lelles tādām izrādēm kā The Hobbit and The Lion, the Witch and the Wardrobe.

2006, gadā Sonijs uzņēmās radījumu izstrādes un radīšanas komandas vadītāja lomu Pastaigā ar dinozauriem – Arēnas šovs. Sešpadsmit reāla izmēra animētus dinozaurus radīja ar reālismu, un tādu kustību izsmalcinātību vēl nekad neviens nebija redzējis teātrī. Sekojot šova starptautiskajiem panākumiem, tika izveidots Creature Technology Co., kur Sonijs ir izpilddirektors un kreatīvais direktors. Strādājot kopā ar stratēģisko partneri Global Creatures, Sonija komanda veidoja radības tādiem arēnas šoviem kā How to Train Your Dragon un King Kong the Musical. 1.1 tonnu smago un 20 pēdu garo Kingkonga lelli apbalvoja ar prestižo Helpmana balvu par lieliskiem teatrālajiem sasniegumiem.

10 gadu laikā Creature Technology Co. attīstījās un paplašinājās, nodrošinot savus tehnoloģiski uzlabotos animētos radījumus un lelles dažādām izklaides jomām. 2014. gadā Creature Technology Co. veiksmīgi izstrādāja un izveidoja 3 gigantiskus animatoriskus talismanus Soču Olimpisko spēļu atklāšanas un noslēguma ceremonijām, kurus varēja vērot miljardiem cilvēku visā pasaulē. Nesen uzņēmums uzsāka sadarbību ar Universal Creative, lai nodrošinātu savus atpazīstamos radījumus tematiskajiem parkiem visā pasaulē.

« ATPAKAĻ