iekraušana

Kreatīvā komanda


Warner Brown

Scenāriju autors

Verners Brauns ir starptautiski atzīts rakstnieks, kura darbi ir veidoti gan tradicionālā formā, gan radikālā avangarda formā. Viņš ir sadarbojies ar tādiem komponistiem kā Andželo Badalamenti, Maiklu Feinšteinu, Dženiju Gēringu, Toniju Haču, Deividu Henkeru, Gvinetu Herbertu, Maiklu Rīdu, Džimiju Robertsu, Džošua Šmitu, Džimu Steinmanu, Čārlzu Strousu, Džordžu Dāvidu Veisu un, ar Kola Portera Trasta fonda atļauju, ar Kolu Porteru.

Vernera jaunajā mūziklā Son Of A Preacher Man ir iekļautas Dastija Springfīlda dziesmas, un šobrīd šis mūzikls devusies Apvienotās Karalistes tūrē, ko režisē Kreigs Rivels Horvuds. Šobrīd viņš sadarbojas ar mūziklu A Little Danger Sanktpēterburgas Muzikālās Komēdijas teātrī Krievijā, un palīdz veidot operu Strange Mettle Florentīnas Operā Milvoki.

Viņa pirmais Vestendas mūzikls The Biograph Girl tika uzrakstīts kopā ar viņa mentoru Deividu Henkeru, un to spēlēja gan uz starptautiskās, gan uz Brodvejas skatuves ar nosaukumu Flickers. Par Henkera kungu un Verneru BBC2 izveidoja dokumentālo filmu ar nosaukumu The Making Of A Musical, un Verners uzrakstīja jaunu Henkera/Krosa klasiskā mūzikla Half A Sixpence versiju.

Turpmākais darbs Londonā ietvēra Six For Gold, Cinderella Londonas Palladiumā, Tallulah For A Day, kurā lomu spēlē Marti Vebs, un The Black and White Ball, ko režisē Metjū Vaits. Vernera lugas ietver Laughing Dove, Wavelength un The Prospero Suite, ko režisē Džons Doils. Viņš ir daudz strādājis Eiropā ar tādiem māksliniekiem kā Pjotrs Ustinovs, Al Jarreau un Džūliju Makenziju. Viņa mūzikls Garbo pirmizrādi piedzīvoja Oscarsteatern Stokholmā, Zviedrijā, kurā skanēja roka muzikantu Džima Steinmana un Maikla Rīda (“Meatlof”) mūzika. Verners ir daudz rakstījis BBC, ir bijis BBC Classic Musicals sēriju scenārija autors, kurām viņš adaptēja četrpadsmit mūziklus un režisēja vairākas pasaules mēroga zvaigznes.

Viņš ir konsorcijas biedrs kopā ar horeogrāfi Arlēnu Filipsu un mūzikas režisoru Maiku Diksonu, jaunajam interneta realitātes projektam – The Musical. Kopā ar Karolīnu Andervudu viņš ir dibinājis The S&S Award, kas ir starptautisks apbalvojums par jaunajām muzikālo teātru lugām, kas nodēvēts par godu viņa mirušajiem vecākiem. Apbalvojumu ikgadējā gala pasākumā saņēma Maikls Bols, Dons Bleks, Naidžels Hermans un Dženija Dī.

www.warnerbrownwriter.com

« ATPAKAĻ